panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

242 dni 7 godzin 46 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow Wspzawodnictwo sportowe
Wspzawodnictwo sportowe Drukuj E-mail
Zarzd Powiatowego Szkolnego Zwizku Sportowego w Kodzku na posiedzeniu w dniu 15 wrzenia 2020 roku dokona tradycyjnego podsumowania wyników wspózawodnictwa sportowego szkó w minionym roku szkolnym. Noworudzka Szkoa Techniczna uplasowaa si na VI miejscu wród szkó rednich w powiecie kodzkim. Dzikujemy wszystkim uczniom którzy brali udzia w zawodach i reprezentowali nasz szko. Ze wzgldu na pandemi korona wirusa cz zawodów w tym roku szkolnym  jest odwoana, o terminach zawodów bdziemy informowa.

Wspzawodnictwo sportowe