panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

112 dni 10 godzin 55 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 17 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7791747

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Szkoa do hymnu 2020 Drukuj E-mail
Z okazji wita Niepodlegoci uczniowie klas pierwszych technikum i szkoy branowej wzili udzia w quizie na temat historii i znajomoci ,,Mazurka Dbrowskiego’’. Wszyscy uczniowie wykazali si wspania wiedz, a najwyszy wynik zdobya Aneta Szymborska z klasy 1a szkoy branowej. Na drugim miejscu uplasowali si  ex aequo: Mirek Koch – ucze klasy 1aBS1, Marek Wojtkowiak, Antoni Manowicz, Krzysiek Mikusiak, Mikoaj Piszczek-uczniowie klasy 1aT Oliwia led, Patrycja Prajzner - z klasy 1bT.
"Szkoa do hymnu" to kontynuacja akcji MEN z 2019 r. i 2018 r. - "Rekord dla Niepodlegej. Ze wzgldów epidemiologicznych konkurs zosta przeprowadzony on-line a uczniowie mogli za pomoc komunikatorów uczestniczy w akcji piewania hymnu.

Nowoci
Popularne