panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

112 dni 11 godzin 14 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Czy znasz patrona swojej szkoy?
Czy znasz patrona swojej szkoy? Drukuj E-mail
"Talent jest jak kawaek szlachetnego  ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i warto mu wielk nada."
St. Staszic

02 lutego 2021 r. odbya si ósma edycja szkolnego konkursu   historycznego "Czy znasz patrona swojej szkoy?". Walka toczya si o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoy NST w Nowej Rudzie. Celem konkursu jest upowszechnianie postaci patrona szkoy - Stanisawa Staszica, jego twórczoci i myli spoeczno-filozoficznej. Do konkursu stany 3 –osobowe druyny klas pierwszych, drugich, trzecich. W tym roku po zacitej rywalizacji i dogrywce I miejsce i Puchar Przechodni Dyrektora Szkoy wywalczya druyna klasy 1aT/5 w skadzie: Baej Mikusiak, Krzysztof Mikusiak i Mateusz Tuleja. II miejsce zdobyy druyny klas: 2aT/5  i 3aT/5 , III miejsce –kl.3bT.