panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

66 dni 4 godzin 23 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Midzywojewdzki Konkurs Hotelarski - Matematyka w hotelu
Midzywojewdzki Konkurs Hotelarski - Matematyka w hotelu Drukuj E-mail
W dniu 25 lutego 2021 roku nasza szkoa bya wspóorganizatorem  Midzywojewódzkiego Konkursu Hotelarskiego  „Matematyka w hotelu” online. W konkursie wzio udzia 357 osób z 10 szkó z woj. dolnolskiego, warmisko- mazurskiego, pomorskiego i opolskiego, w tym Noworudzka Szkoa Techniczna (25 osób). Najwyszy wynik - 29 punktów na 30 moliwych – uzyskaa nasza uczennica z klasy 2bT4 ex aequo z uczennicami ze szkó w Prudniku i Bolesawcu. Wyniki róniy si jedynie czasem wykonania zada, w zwizku z czym Noworudzka Szkoa Techniczna zaja w klasyfikacji generalnej 3 miejsce w konkursie. Nagrody rzeczowe – gry planszowe oraz bilet na spyw pontonowy zostan wrczone zwycizcom. Wszystkim dzikujemy za udzia i gratulujemy! Jolanta Chuchla

Matematyka w hotelu