panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Konstytucja 3 maja
Konstytucja 3 maja Drukuj E-mail
„Mimo rozbiorów pami o drugiej w dziejach wiata spisanej konstytucji narodowej (uznawanej przez politologów za bardzo postpowy jak na swoje czasy dokument) przez kolejne pokolenia pomagaa podtrzymywa polskie denia do niepodlegoci i stworzenia sprawiedliwego spoeczestwa. W Polsce uznaje si j za ukoronowanie wszystkiego, co dobre i owiecone w polskiej historii i kulturze. Od czasu odzyskania niepodlegoci w 1918 roku, wito Konstytucji 3 maja byo obchodzone jako najwaniejsze wito pastwowe”.

Konstytucja 3 maja  Konstytucja 3 maja  Konstytucja 3 maja