panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Poegnanie absolwentw w NST
Poegnanie absolwentw w NST Drukuj E-mail
30 kwietnia 2021 roku mury Noworudzkiej Szkoy Technicznej opucili  tegoroczni absolwenci. Uroczysto ze wzgldu na pandemi przebiegaa w odmiennej ni zwykle formule. Najlepszy absolwent otrzyma od Zarzdu Stowarzyszenia Inynierów i Mechaników Polskich (Odzia w Wabrzychu), nagrod pienin. Nagrodzony to: Tomasz Kocher – technik informatyk (rednia ocen 5,41). Dziki wspópracy NST ze Stowarzyszeniem Inynierów i Mechaników Polskich taka nagroda od wielu lat fundowana jest przez stowarzyszenie.

Tomasz Kocher – technik informatyk