panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

3 dni 5 godzin 17 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 15 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7937002

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Oferta pracy dla absolwentw naszej szkoy. Drukuj E-mail
Dzie dobry,
Nazywam si Iwona Dugosz i pracuj w agencji rekrutacyjnej Manpower https://www.manpower.pl/ (w stopce równie odnonik do naszej strony internetowej).  W Manpower zajmuj si rekrutacjami na stanowiska techniczne i w zwizku z tym do Pastwa pisz. Mamy ofert dla tegorocznych maturzystów, która jest naprawd atrakcyjna zarówno finansowo jak i rozwojowo. Szukamy kandydatów na stanowisko Modszego Specjalisty do Dziau Utrzymania Ruchu do firmy z Biskupic Podgórnych (pod Wrocawiem), gdzie gównym wymogiem jest wyksztacenie z obszaru elektryki/automatyki/mechatroniki/elektrotechniki lub pokrewne. W zwizku z tym, gdyby mieli pastwo tak moliwo, aby przesa absolwentom tych dziedziny, ale równie pokrewnych, ponisze ogoszenie, bylibymy bardzo wdziczni.

Oferta jest o tyle atrakcyjna, e:
1.    nie wymagamy dowiadczenia, wana jest wiedza wyniesiona ze szkoy
2.    przez pierwsze pó roku pracuje si pod opiek  dowiadczonego pracownika Dziau UR, który wdraa w cay wiat napraw
3.    oferta na start to minimum 4800 brutto podstawy.

Nowoci
Popularne