panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

3 dni 4 godzin 36 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 11 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7937036

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Webinarium: Etyka w technologii i internecie Drukuj E-mail
Serdecznie zapraszamy do wzicia udziau w webinarium przeznaczonym dla modego pokolenia, pt. "Etyka w technologii i internecie", organizowanego w ramach Szczytu Cyfrowego ONZ, które odbdzie si 31 MAJA 2021 R. W G. 15-17. Udzia w wydarzeniu jest darmowy, wymagana rejestracja.  
Link do rejestracji: https://bit.ly/3yChVlO

Webinar

DOWIECIE SI MIDZY INNYMI:
  • Co na temat sztucznej inteligencji myl doradca rzdu egipskiego, polski doradca OECD i minister Piotr Mazurek?
  • Dlaczego najpopularniejszy robot na wiecie zgodzi si przyj zaproszenie na wydarzenie?
  • Co polska modzie ma wspólnego ze etyczn sztuczn inteligencj?
Podczas wydarzenia przedstawiciele Youth IGF opowiedz o tym, jak zaangaowa si w globalnych ruch Youth IGF a take wspólnie z entuzjastami z caego wiata tworzy propozycje zmian legislacyjnych oraz rzdowych projektów w zakresie technologii i internetu. Wród prelegentów znajd si m.in. Robert Kroplewski - penomocnik Ministra Cyfryzacji ds. spoeczestwa informacyjnego, polski ekspert ds.
etycznej AI w OECD, Komisji Europejskiej i UNESCO, Sally Radwan - doradca Ministra Komunikacji i Technologii Informacyjnych w Egipcie oraz przedstawiciele ONZ. Organizatorami konferencji s Penomocnik Rzdu ds. polityki modzieowej Piotr Mazurek, Youth IGF Poland oraz Rada Dialogu z Modym Pokoleniem, we wspópracy z TrendHouse.org. Wydarzenie odbdzie si po angielsku.

Wydarzenie na facebooku dostpne pod tym linkiem https://www.facebook.com/events/922918581840390Nowoci
Popularne