panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow Pierwsze miejsce Kamila Kuczaja w Mistrzostwach Dolnego lska w Lekkiej Atletyce
Pierwsze miejsce Kamila Kuczaja w Mistrzostwach Dolnego lska w Lekkiej Atletyce Drukuj E-mail
Obowizki szkolne, w tym przygotowania do zbliajcego si egzaminu zawodowego, warto przeplata zainteresowaniami sportowymi. Ucze naszej szkoy, Kamil Kuczaj, podczas Mistrzostw Dolnego lska w Lekkiej Atletyce wywalczy pierwsze miejsce. Zawody rozegrane zostay w Jeleniej Górze, to drugi w tym roku tytu mistrza województwa dla Kamila, wczeniej pokona rywali na hali. yczymy powodzenia naszemu reprezentantowi podczas zbliajcych si Mistrzostw Polski w Lublinie, jak równie podczas egzaminów zawodowych!

Pierwsze miejsce Kamila Kuczaja w Mistrzostwach Dolnego lska w Lekkiej Atletyce  Pierwsze miejsce Kamila Kuczaja w Mistrzostwach Dolnego lska w Lekkiej Atletyce  Pierwsze miejsce Kamila Kuczaja w Mistrzostwach Dolnego lska w Lekkiej Atletyce