panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 15 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 8038991

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Nagroda dla Tomka Kochera od Zarzdu Stowarzyszenia Inynierw i Mechanikw Polskich Drukuj E-mail
30 kwietnia 2021 roku mury Noworudzkiej Szkoy Technicznej opucili tegoroczni absolwenci. Wród nich znalaz si najlepszy absolwent kierunków technicznych, który otrzyma od Zarzdu Stowarzyszenia Inynierów i Mechaników Polskich (Odzia w Wabrzychu), nagrod pienin. Nagrodzony Tomasz Kocher – klasa technik informatyk (rednia ocen 5,41) odebra nagrod z rk dyrektora szkoy mgr Brygidy Gsior. Dziki wspópracy szkoy ze Stowarzyszeniem Inynierów i Mechaników Polskich, które od wielu lat funduje nagrod, uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej maj co roku dodatkow motywacj do osigania najlepszych wyników na wiadectwie kocowym

Nagroda dla Tomka Kochera  Nagroda dla Tomka Kochera  Nagroda dla Tomka Kochera
Nowoci
Popularne