panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 29 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 8076224

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Dolnolski i Opolski Salon Maturzystw 2021 Drukuj E-mail
Ju 28 wrzenia odbdzie si Dolnolski i Opolski Salon Maturzystów 2021, przygotowany we wspópracy z Okrgow Komisj Egzaminacyjn oraz Kuratorium Owiaty we Wrocawiu. Wydarzenie, w formule online,  jest przeznaczone dla uczniów ostatnich klas liceów i techników przygotowujcych si do egzaminu maturalnego i rekrutacji na studia.

W programie Salonu s prezentacje ekspertów OKE na temat przedmiotów obowizkowych i najczciej wybieranych przedmiotów dodatkowych oraz prezentacja oferty studiów uczelni z caej Polski. W strefie EXPO uczniowie bd mogli odwiedzi wirtualne stoiska uczelni i porozmawia na czacie z ich przedstawicielami. Udzia w Salonie z pewnoci pomoe modziey w przygotowaniu do matury i wyborze najlepszej cieki dalszego ksztacenia.

Rejestracja na Salon jest prosta: trzeba wypeni krótki formularz na stronie: kliknij tutaj W dniu Salonu otrzymaj Pastwo link do transmisji – wystarczy w niego klikn i bdzie mona udostpni transmisj caej grupie na duym ekranie. Bardzo prosimy, aby zachcili Pastwo do rejestracji uczniów, którzy bd mogli odbywa wirtualny spacer po stoiskach ju od godziny 9.00, otrzymaj take Informator dla Maturzystów 2022 w formie e-booka.
Nowoci
Popularne