panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 26 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 8076055

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Wrzeniowa integracja elektryczno-informatyczno-mechaniczna Drukuj E-mail
     Jak co roku na pocztku roku szkolnego bo ju 17 wrzenia 2021 roku, uczniowie klasy 3AT4 o specjalnoci technik elektryk, technik informatyk oraz technik pojazdów samochodowych, pod opiek  wychowawcy Pani Sylwii Karwowskiej oraz wspówychowawcy Romana Gaza poszli na piesz wycieczk na gór Anny.  A poniewa pogoda oraz humory dopisay to o reszt nie trzeba si byo martwi. Ognisko rozpala profesjonalista, bo czonek OSP nasz kolega Rafa. Kiebaski oraz pieczone jabka smakoway wymienicie. Przy okazji dowiedzielimy si troch na temat historii wiey widokowej, schroniska oraz pochodzcego z XVII wieku barokowego kocióka w. Anny. Widoki z samej wiey na pasmo Wzgórz Wodzickich byy fascynujce biorc pod uwag dobr widoczno i przejrzysto powietrza. Pozostawilimy po sobie porzdek , a wszystkie mieci i odpadki zabralimy ze sob eby da dobry przykad i móc tutaj powróci z czystym sumieniem za rok w tak doborowym towarzystwie.


Nowoci
Popularne