panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 22 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 8076042

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
MISTRZ POLSKI Z NST Drukuj E-mail
Ucze pierwszej klasy w Noworudzkiej Szkole Technicznej - Kacper Kuczaj zwyciy w konkursie pchnicia kul podczas Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce, które odbyy si 25-26 wrzenia w Karpaczu. W zawodach rywalizowali zawodnicy do 16 -go roku ycia. Ucze Noworudzkiej Szkoy Technicznej do koca zawodów nie by pewny zwycistwa, jednake swoim ostatnim pchniciem zdecydowanie wyprzedzi zawodnika z Biaegostoku. Kacper wytrzyma presj i udowodni, e ten rok w pchniciu kul naley do niego! Uzyskany wynik 16.58m oraz zoty medal to niewtpliwie ogromne osignicie zawodnika z Nowej Rudy.

Nowoci
Popularne