panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 29 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 8076113

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
KLASOWA INTEGRACJA MATURZYSTW Drukuj E-mail
       Wrzesie to czas na wycieczk klasow i wzmocnienie wizi midzy uczniami po trudnym czasie nauki zdalnej.  W dniu 24 wrzenia klasa IV B Technikum wraz z wychowawc p. Magorzat Kawak udaa si na piesz wycieczk poczon z ogniskiem w kierunku Jawornika. Wchodz na szczyt mielimy pikne widoki na pasmo Gór Sowich. Przy ognisku i podczas pieczenia kiebasek kady móg pochwali si swoimi planami na przyszo. Nie zapomnielimy o ochronie rodowiska naturalnego i korzystaniu z zasobów naszej przyrody, dlatego zadbalimy o porzdek w miejscu, gdzie spdzilimy mio czas.

Nowoci
Popularne