panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow DZIE DRZEWA W NOWORUDZKIEJ SZKOLE TECHNICZNEJ
DZIE DRZEWA W NOWORUDZKIEJ SZKOLE TECHNICZNEJ Drukuj E-mail
       10 padziernika obchodzimy wiatowy Dzie Drzewa. Z tej okazji nasza Szkoa po raz kolejny wzia udzia w akcji sadzenia modych drzewek. Sadzonki otrzymalimy od Nadlenictwa Jugów i przy wspópracy z  Wydziaem Ochrony rodowiska Urzdu Miejskiego w Nowej Rudzie wsparlimy organizacj Dnia Drzewa na naszym terenie. 11 padziernika razem z Pani Agnieszk askarzewsk wyruszylimy na wyznaczone dla nas miejsce, a tam ju czeka na nas Pan leniczy ze wskazówkami jak dobrze zasadzi nasze sadzonki  i dlaczego wanie sadzimy kosówk na naszym skwerku. Kady z nas zasadzi kilka sadzonek i mamy nadziej, e w przyszym roku bdziemy mogli ju podziwia jak nasza kosówka urosa i uprzyjemnia widok niezbyt piknego do tej pory miejsca w centrum Nowej Rudy.

 Justyna Bizo klasa 3aT