panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow WITO NIEPODLEGOCI W NST
WITO NIEPODLEGOCI W NST Drukuj E-mail
       Dnia 10 listopada 2021 r.  wspólnym odpiewaniem hymnu pastwowego w ramach akcji "Szkoa do hymnu" rozpocz si apel z okazji Narodowego wita Niepodlegoci. Akademi przygotowali uczniowie klas: IIaT5 i IIbT5. W ramach apelu odby si Artystyczny Konkurs Patriotyczny którego laureatem zostaa klasa IIbT5 za wykonanie taca Polonez. Wyrónienia w konkursie otrzymay klasy IIaT5, IIIaT5 i IVbT. Pani Bogumia Szostak za konkurs Historia Mazurka Dbrowskiego wrczya nagrod laureatowi Igorowi Kaunemu.