panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 93 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9556306

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
OTWARTA FIRMA Drukuj E-mail
       Dnia 18.11.2021 roku na lekcji z zawodowych przedmiotów hotelarskich odbyo si spotkanie z projektu "Otwarta Firma" z przedstawicielem firmy Panem Wiesawem Mikiewiczem na temat hotelarstwa, marketingu oraz dziaalnoci przedsibiorstwa. Pan Mikiewicz jest kierownikiem oraz prokurentem CTS'u Centrum Turystyczno – Sportowego w Nowej Rudzie. W czci hotelowej miay miejsce praktyki uczniów naszej szkoy. Na terenie przedstawionego obiektu wystpuj rónego rodzaju miejsca takie jak: gówne boisko do piki nonej, boiska do tenisa ziemnego, basen rekreacyjny i sportowy, dwie hale sportowe oraz restauracje. Obiekt ten zawiera take oferty turystyczne takie jak.: obozy sportowe, kolonie letnie i zielone szkoy, szkolenia konferencyjne, zimowiska, pobyty sylwestrowe, pobyty 1,2,3 dniowe, organizacja zawodów i imprez sportowych.
       By take poruszony temat o marketingu, w którym Pan Mikiewicz zaprezentowa jak zareklamowa CTS, kiedy i w jakiej formie uczestniczy w targach oraz spotkaniach promujcych walory obiektu.
Dalszymi planami rozwoju obiektu i realizacj celów rozbudowania s: grota solna i skate park. Spotkanie przebiego w miej atmosferze, moglimy równie zapozna si z materiaami informacyjnymi oraz rol Pana Mikiewicza w firmie.

Kornelia Leniowska 2bT5

 

Nowoci
Popularne