panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 17 gości online

Statystyka

odwiedzających: 9087616

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Klasa 4A Technik elektryk i Technik Informatyk zdobywa wiedzę praktyczną  na wyjeździe. Drukuj E-mail
       Na zaproszenie  LEGRAND Polska z Ząbkowic Śląskich w dniu 01 grudnia 2021 roku uczniowie klasy 4aT o specjalności technik elektryk  oraz technik informatyk pod opieką  Romana Głaza odbyli specjalistyczne szkolenie z zakresu – INTELIGENTNY BUDYNEK. Firma Legrand ma nowocześnie wyposażone stanowiska do projektowania, programowania i testowania instalacji inteligentnego budynku na bazie komponentów własnego dedykowanego systemu dla budynków mieszkalnych jak i zakładów przemysłowych.  

       Na początku w trakcie multimedialnej prezentacji zapoznano uczniów z historią zakładu jak i profilem produkcji. Później uczniowie mieli okazję prześledzić cały cykl produkcyjny m.in. wyłączników nadmiarowo-prądowych typu S, koryt kablowych, obudów rozdzielnic oraz wyłączników silnikowych, wreszcie uczniowie mieli okazję zobaczyć i przetestować komponenty systemów BMS. Wyjazd ten wzbogacił wiedzę teoretyczną uczniów o aspekt praktyczny. Zakład ten specjalizuje się w produkcji aparatury zabezpieczeniowej niskiego napięcia, rozdzielnic, listew i kanałów elektroinstalacyjnych.

       Firma Legrand jest obecnie już od ponad  20-tu lat, częścią międzynarodowego koncernu, Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. W ofercie handlowej Legrand Polska znajdują się produkty i systemy uznanych na całym świecie marek, gwarantując dostarczanie kompletnych rozwiązań, od oferty produktowej poprzez know-how do serwisu. Wszystkie produkty spełniają wymogi norm, posiadają atesty i międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Grupa Legrand jest liderem na kluczowych rynkach świata - we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Wielkiej Brytanii, USA, Meksyku, Brazylii, Indiach, Korei Południowej i Australii. Produkcja odbywa się w ponad 30 fabrykach na całym świecie.


 
 
Nowości
Popularne