panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 8 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 8518602

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Klasa 3AT4 i 3AT5 Technik Elektryk i Technik Informatyk na szkoleniu w firmie LEGRAND Drukuj E-mail
       Na zaproszenie  LEGRAND Polska z Zbkowic lskich w dniu 03 grudnia 2021 roku uczniowie klasy 3AT4 i 3AT5 o specjalnoci technik elektryk i technik informatyk pod opiek  Romana Gaza odbyli specjalistyczne szkolenie z zakresu – INTELIGENTNY BUDYNEK.  Uczniowie po raz pierwszy mogli odwiedzi tak du midzynarodow firm z zakresu produkcji komponentów dla elektroenergetyki. Firma Legrand ma nowoczenie wyposaone stanowiska do projektowania, programowania i testowania instalacji inteligentnego budynku na bazie komponentów wasnego dedykowanego systemu dla budynków mieszkalnych jak i zakadów przemysowych.

       Na pocztku w trakcie multimedialnej prezentacji zapoznano uczniów z histori zakadu jak i profilem produkcji. Póniej uczniowie mieli okazj przeledzi cay cykl produkcyjny m.in. wyczników nadmiarowo-prdowych typu S, koryt kablowych, obudów rozdzielnic oraz wyczników silnikowych, wreszcie uczniowie mieli okazj zobaczy i przetestowa komponenty systemów BMS. Wyjazd ten wzbogaci wiedz teoretyczn uczniów o aspekt praktyczny. Od Firmy Legrand otrzymalimy te wiele materiaów do wykorzystania na zajciach praktycznych z zakresu pracowni elektrycznej „Instalacje elektryczne” oraz „Maszyny elektryczne” niezbdnych do budowy ukadów sterowania i automatyki napdów elektrycznych. DZIKUJEMY.


 

Nowoci
Popularne