panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 10 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 8518592

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
WIELKA RADO - MAY GEST Drukuj E-mail
       Dwudziesta pierwsza edycja witecznej akcji charytatywnej, zakoczya si, jak kada poprzednia sukcesem. Nauczyciele i uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej podarowali dary dobrego serca, które zostay przekazane dla dzieci ze wietlicy rodowiskowej KOLOROWY WIAT w Nowej Rudzie, na stan wietlicy w Szkole Podstawowej nr 2 oraz dla modziey NST w Nowej Rudzie. Dobroci nie trzeba siy - dobro sama jest si! Wszystkim zaangaowanym serdecznie dzikujemy za udzia .

Mirosawa Kossak
Rafa Polak

 

Nowoci
Popularne