panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow STUDNIWKA 2022
STUDNIWKA 2022 Drukuj E-mail
     Dnia 19.02.2022 odbya si dugo wyczekiwana przez tegorocznych maturzystów studniówka klas czwartych technikum Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Nowej Rudzie, których wychowawcami s pani Magorzata Kawak (klasa 4B) i pan Konrad Kawak (klasa 4A) - i to wcale nie jest maestwo :P  By to drugi termin poniewa ze wzgldu na obostrzenia pandemiczne nie byo moliwym zorganizowanie jej wczeniej. Zabawa rozpocza si punktualnie o godz. 19 w Zamek Ksi, Hotel i Restauracja . Tradycyjnie impreza rozpocza si od Poloneza i dziki profesjonalnemu podejciu do naszych treningów pani Mirosawa Kossak wszystko udao si perfekcyjnie. Po tacu rozpocza si sesja zdjciowa, a nastpnie wszyscy przystpili do paaszowania wszelkiego rodzaju frykasów od których uginay si suto zastawione stoy. O godzinie 23 odby si program artystyczny w formacie "Jaka to melodia" w którym udzia brao grono pedagogiczne obecne podczas imprezy. Po kilkunastu minutach cikich zmaga, nagrod w konkurencji "Polskie seriale" otrzymaa najwspanialsza i jedyna w swoim rodzaju Pani Dyrektor Brygida Gsior natomiast w drugiej konkurencji o tematyce "Dobranocki rodem z prl-u" zwyciya równie wspaniaa (ale troszk mniej) i równie jedyna w swoim rodzaju Pani Agnieszka Kozlowska Gratulacje. Nagrodami byy dyplomy oraz szampan bezalkoholowy Piccolo. Po zakoczeniu zmaga rozpocza si przednia zabawa w rytm konkretnej nuty. Wyginanie cia trwao do godziny czwartej nad ranem po czym ze piewem na ustach i krokiem tanecznym udalimy si w kierunku naszych domów. Specjalne podzikowania nale si DJ Mirek  oraz caej obsudze lokalu. Dzikujemy serdecznie!

4AT & 4BT