panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow SUKCES LEKKOATLETW
SUKCES LEKKOATLETW Drukuj E-mail
       Blisko 200 zawodniczek i zawodników startowao w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych o mistrzostwo powiatu kodzkiego szkó rednich, które koczyy wspózawodnictwo sportowe w ramach Licealiady w tym roku szkolnym. Zawody odbyy si na obiektach CTS w Supcu. Bardzo dobrze zaprezentowali si uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej.. Konkurs pchnicia kul zdominowali bracia Kuczaj Kamil i Kacper, z kolei najlepsz sprinterk i Mistrzyni Powiatu w biegu na 100m zostaa Amelia Sobieraj. W indywidualnych konkurencja medale zdobyli równie  Goek Jakub w biegu na 100m i Mostowy Marcel w skoku w dal. Sztafeta 4x100m zarówno chopców jak i  dziewczt uplasowaa si na 3 miejscu. W klasyfikacji generalnej chopców NST zwyciyo zdobywajc 61ptk, dziewczta uplasoway si na bardzo dobrej trzeciej pozycji z 38 punktami. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.