panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 14 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 8585162

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Wycieczka integracyjna klasy 1b BSI Drukuj E-mail
       Poznalimy si zaledwie dwa tygodnie temu, czy nas Noworudzka Szkoa Techniczna, w której tworzymy klas 1b BSI. Chcemy pokaza zdjcia z naszej pierwszej wycieczki klasowej, podczas której mielimy okazj dobrze si pozna oraz wspaniale spdzi wspólny czas. Jak byo? Sonecznie, wesoo, troszeczk za krótko. Po wspaniaej wdrówce wsk drók wzdu lasu i ki, dotarlimy na gór Jawornik, gdzie cz z nas po raz pierwszy moga podziwia roztaczajce si std widoki. Widoki wspaniae! W takim miejscu o wiele szybciej mona pozna siebie wzajemnie, zwaszcza jeeli gry i zabawy integracyjne przeprowadza niezastpiona p. pedagog Marta Leniak. Po takim wysiku przyszed czas na rozpalenie przygotowanego ogniska oraz smaenie kiebasek. Ciekawe, e przy przygotowywaniu paleniska okazao si, e wród nas s prawdziwi grzybiarze, którzy zamiast drew przynieli pene donie borowików – widok niezapomniany! Na koniec nie zabrako dalszych zabaw w radosnej, przyjaznej atmosferze, rozmów, no i oczywicie niezbdnej – sesji zdjciowej. Wszak za kilka, kilkanacie, kilkadziesit lat mona bdzie wróci do tego dnia: 13 wrzenia 2022 roku, kiedy pod opiek wychowawców: p. Renaty Kowalskiej (Pani od polskiego, jak niektórzy mówili) oraz p. Tomasza Kuczaja spotkalimy si na Jaworniku. Pozdrawiamy!


 

Nowoci
Popularne