panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Dzie Chopaka w klasie I B Technikum
Dzie Chopaka w klasie I B Technikum Drukuj E-mail
       Dziewczyny z  klasy I B Technikum postanowiy przygotowa dla kolegów ze swojej klasy niespodziank z okazji  Dnia Chopaka. W tajemnicy przed chopcami przygotoway sodki poczstunek na godzinie wychowawczej. Mska cz klasy otrzymaa wymarzony prezent – miniaturki samochodów.
         Wspólnie z wychowawczyni dziewczyny zoyy najszczersze yczenia, aby speniy si najskrytsze marzenia chopaków, mieli jak najlepsze oceny ze wszystkich przedmiotów oraz byli radoni kadego dnia w szkole.