panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 10 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 8681118

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
FORUM NAUCZYCIELI JZYKW OBCYCH Drukuj E-mail
       Dnia 26 wrzenia 2022 roku w Dolnolskiej Szkole Wyszej we Wrocawiu odbyo si Forum Nauczycieli Jzyków Obcych. Po gar inspiracji i nowych pomysów wybray si tam dwie nauczycielki jzyków obcych naszej szkoy: Renata Szostak-Chmielarz oraz Agnieszka Kozowska. Dla nauczycieli przygotowano wiele prezentacji i warsztatów, zarówno w jzyku angielskim jak i niemieckim. Konferencja dzielia si na trzy bloki, wród których mona byo dowiedzie si o dostpnych rodkach i moliwociach wspópracy midzynarodowej w ramach programu Erasmus + dla sektora edukacji szkolnej. Ponadto znana nam z przybliania platformy etwinning, Pani Marzena Kordus, zachcaa nauczycieli do czynnego udziau na platformie European School Education Platform. Mona byo równie dowiedzie si o cyfrowych zasobach uatwiajcych przygotowanie do matury oraz o tym, jakie moliwoci edukacyjne daj popularne gry komputerowe takie jak na przykad Minecraft. W przerwach midzy sesjami mona byo powymienia si “dobrymi praktykami” z innymi nauczycielami albo zapozna si z nowociami wydawniczymi Pearson, PWN oraz Nowej Ery.

       Na koniec forum mona byo wzi udzia w fenomenalnym wykadzie Pani Aleksandry Kietuckiej pt.:”Z menu nauczyciela: lekcyjne startery i desery”, podczas którego dowiadczona nauczycielka jzyka angielskiego przedstawia swoje autorskie pomysy na wiczenia aktywizujce uczniów. 


 
Nowoci
Popularne