panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Uczniowie arrow Dzie Edukacji Narodowej w NST
Dzie Edukacji Narodowej w NST Drukuj E-mail
       12 padziernika w Noworudzkiej Szkole Technicznej odby si apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie mieli okazj zoy najserdeczniejsze yczenia i podzikowania dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoy. Bya nutka historii polskiego szkolnictwa, wystpy i kwiaty zoone na rce dyrekcji i wszystkich nauczycieli.
      Byo to bardzo wyjtkowe i uroczyste wydarzenie. Tradycj szkoy jest bowiem, by w tym szczególnym dniu, uczniowie klas pierwszych zoyli lubowanie na sztandar szkoy  i przedstawili si caej spoecznoci szkolnej. Zatem, po uroczystym lubowaniu w mury szkolne oficjalnie przyjlimy uczniów nastpujcych klas:

1 a T5- technik elektryk/ technik informatyk, wychowawca mgr in. Konrad Kawak
1 b T5- technik grafiki i poligrafii cyfrowej/ technik hotelarz, wychowawca mgr Magorzata Kawak
1 a Branowej Szkoy I Stopnia, wychowawca mgr Mirosawa Kossak
1 b Branowej Szkoy I Stopnia wychowawca mgr Tomasz Kuczaj