panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

186 dni 8 godzin 46 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Rozpoczcie roku szkolnego 2006/07
Rozpoczcie roku szkolnego 2006/07 Drukuj E-mail

        Tradycyjne rozpoczcie roku szkolnego w Zespole Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie odbyo si wprowadzeniem pocztu sztandarowego przy akompaniamencie Orkiestry Dtej pod batut Pana Jana Wolana. Apel poprowadzia przewodniczca Szkoy - Daria Krakus, która bardzo serdecznie powitaa pierwszoklasistów, starszych kolegów i koleanki oraz nowo przybyych uczniów naszej szkoy, która miaa swoje budynki przy ulicy Zdrojowisko 23.

Rozpoczcie roku szkolnego Rozpoczcie roku szkolnego Rozpoczcie roku szkolnego

        Po przemówieniu przewodniczcej Szkoy gos zabra dyrektor ZSP mgr in. Bogdan Kostecki. Swoim przemówieniem zachci nas do kolejnego roku nauki i przywita nowo przybyych  uczniów. Po apelu starsi koledzy rozeszli si do swoich klas wraz z wychowawcami.

Rozpoczcie roku szkolnego Rozpoczcie roku szkolnego Rozpoczcie roku szkolnego

Pierwszoklasici zostali na placu apelowym, aby pozna swoich nowych opiekunów i wraz z nimi zapozna si ze szko, w której przez najblisze lata bd zdobywa wiedz.
W tym roku szkolnym zaszo wiele zmian, które maj uatwi nauk uczniom. Powikszyo si grono pedagogiczne o nauczycieli ze szkoy mieszczcej si w byym obiekcie „Zdrojowisko”. Nasza szkoa zostaa rozbudowana o nowo wyremontowany budynek znajdujcy si przy ulicy Obozowej, który ma oznaczenie A8. Znajduj si w nim pracownie jzykowe. Do obiektu A8 zostaa przeniesiona biblioteka. Mamy nadziej, e nowi uczniowie i nauczyciele szybko zaaklimatyzuj si w nowym otoczeniu. yczymy wszystkim udanego roku szkolnego 2006/07.

Artyku opracoway uczennice klasy 2”B”LP
Monika Ciuko i Paulina Husar