panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym ¦l±sku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Rozpoczęcie roku szkolnego 2006/07
Rozpoczęcie roku szkolnego 2006/07 Drukuj E-mail

        Tradycyjne rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie odbyło się wprowadzeniem pocztu sztandarowego przy akompaniamencie Orkiestry Dętej pod batut± Pana Jana Wolana. Apel poprowadziła przewodnicz±ca Szkoły - Daria Krakus, która bardzo serdecznie powitała pierwszoklasistów, starszych kolegów i koleżanki oraz nowo przybyłych uczniów naszej szkoły, która miała swoje budynki przy ulicy Zdrojowisko 23.

Rozpoczęcie roku szkolnego Rozpoczęcie roku szkolnego Rozpoczęcie roku szkolnego

        Po przemówieniu przewodnicz±cej Szkoły głos zabrał dyrektor ZSP mgr inż. Bogdan Kostecki. Swoim przemówieniem zachęcił nas do kolejnego roku nauki i przywitał nowo przybyłych  uczniów. Po apelu starsi koledzy rozeszli się do swoich klas wraz z wychowawcami.

Rozpoczęcie roku szkolnego Rozpoczęcie roku szkolnego Rozpoczęcie roku szkolnego

Pierwszoklasi¶ci zostali na placu apelowym, aby poznać swoich nowych opiekunów i wraz z nimi zapoznać się ze szkoł±, w której przez najbliższe lata będ± zdobywać wiedzę.
W tym roku szkolnym zaszło wiele zmian, które maj± ułatwić naukę uczniom. Powiększyło się grono pedagogiczne o nauczycieli ze szkoły mieszcz±cej się w byłym obiekcie „Zdrojowisko”. Nasza szkoła została rozbudowana o nowo wyremontowany budynek znajduj±cy się przy ulicy Obozowej, który ma oznaczenie A8. Znajduj± się w nim pracownie językowe. Do obiektu A8 została przeniesiona biblioteka. Mamy nadzieję, że nowi uczniowie i nauczyciele szybko zaaklimatyzuj± się w nowym otoczeniu. Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego 2006/07.

Artykuł opracowały uczennice klasy 2”B”LP
Monika Ciućko i Paulina Husar