panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 23 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9079540

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
RODA Z PROFILAKTYK Drukuj E-mail
       Jedn z innowacji pedagogicznych w Naszej Szkole jest E-Sport. Informatycy z 1A T5 podczas rodowych zaj (26.10.2022) z treningu e-sportowego, które prowadzi pan Konrad Kawak dowiedzieli si m. in. o zaletach jak równie wadach nadmiernego korzystania z internetu. W trakcie lekcji odbya si projekcja filmu "Profilaktyka uzalenie - internet i nowe technologie" . Dzieci i modzie czsto nie zdaj sobie sprawy jakie konsekwencje niesie ze sob z pozoru "niewinne" surfowanie i jakie niebezpieczestwa czyhaj na nich w sieci ale nie inaczej jest z dorosymi.
        A czy Ty masz tego wiadomo? Jest prosty sposób, eby si o tym przekona. Sprawd si sam i rozwi TEST - to zajmie Ci to zaledwie kilka minut!


 
Nowoci
Popularne