panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow NARODOWE WITO NIEPODLEGOCI
NARODOWE WITO NIEPODLEGOCI Drukuj E-mail
      10 listopada 2022  w Noworudzkiej Szkole Technicznej obchodzono uroczycie 104 rocznic odzyskania niepodlegoci prze Polsk. Uroczysty apel przygotoway klasy 2aT i 2bT pod opiek wychowawców: Bogumiy Szostak i Jolanty Chuchli.
        W trakcie imprezy wykorzystano prezentacj ukazujc marszaka Józefa Pisudskiego wygaszajcego przemówienie do narodu. Uczniowie NST, w ramach akcji „Niepodlega do Hymnu”, odpiewali razem z nauczycielami wszystkie zwrotki Mazurka  Dbrowskiego.