panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 23 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 8866034

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
SPOTKANIE WIGILIJNE Drukuj E-mail
       Dnia 19 grudnia 2022 r. w restauracji RYCERSKA mieszczcej si w Miejskim Orodku Kultury w Nowej Rudzie odbya si uroczysta Wigilia dla pracowników szkoy. Do wigilijnego stou zasiedli: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsugi oraz emerytowani pracownicy noworudzkich szkó technicznych. yczenia zdrowych, spokojnych, rodzinnych wit Boego Narodzenia, a take szczliwego nowego roku 2023 zoyli: pani Dyrektor - Brygida Gsior oraz niezawodny i zawsze obecny ks. Ryszard Szkoa, który swego czasu pracowa w Naszej Szkole, a obecnie jest proboszczem parafii witych Apostoów Piotra i Pawa w Wabrzychu.


 
Nowoci
Popularne