panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wolontariat arrow KLASA Z KLAS!!!
KLASA Z KLAS!!! Drukuj E-mail
       Druga edycja akcji charytatywnej  KLASA Z KLAS zakoczya si kolejnym sukcesem! W Noworudzkiej Szkole Technicznej nie ma wtpliwoci ,e s KLASY Z KLAS! W grudniu 2022r. modzie podarowaa pluszaki ,które zostay przekazane dla dzieci z Oddziau Dziecicego  szpitala , w Kodzku. Kochani kady gest, nawet najdrobniejszy zmienia wiat ,czyj wiat . Serdecznie dzikujemy zaangaowanym uczennicom, uczniom i ich wychowawcom. Zdecydowanie macie klas!

Mirosawa Kossak