panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 21 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 8794570

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
WIGILIA KLASOWA U WIEAKW Z 1A Drukuj E-mail
       W dniu 22 grudnia informatycy i elektrycy z klasy 1A technikum wraz z wychowawc panem Konradem Kawakiem zorganizowali spotkanie klasowe, by zgodnie z tradycj uczci wita Boego Narodzenia. Nie byo co prawda 12 potraw ale kto powiedzia, e zamiast pieczonego karpia nie moe by pieczona babeczka, a zamiast wigilijnego barszczu – zupka instant?! :P eby tradycji stao si zado wszyscy podzielilimy si opatkiem (w tym wypadku bya to szarlotka, któr upiek nasz kolega Vadym), a nastpnie zoylimy sobie yczenia wszelkiej pomylnoci w czasie wit oraz wszystkiego najlepszego na nadchodzcy – 2023 rok. Nasz imprez uwietniy yczenia od pani Dyrektor Brygidy Gsior i pana wicedyrektora Jerzego Kornaty, którzy zaszczycili nas swoj obecnoci. No to do zobaczenia za rok!

PS: Serdecznie dzikujemy Pani Ewelinie Mua – za pomoc w organizacji imprezy :D


 


Nowoci
Popularne