panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKWCE DZIEWCZT
MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKWCE DZIEWCZT Drukuj E-mail
       Tydzie temu rozegrane zostay zawody SZS o tytu najlepszej siatkarskiej druyny dziewczt naszego powiatu. Emocje s ju za nami, zwyciskie druyny wyonione. Nasza reprezentacja zaja IV miejsce, ocierajc si o brzowy medal. Dziewczyny: Maja Chrobak (kapitan), Karolina Mielczarek, Patrycja Urczyska, Kornelia Stomal, Karolina Kuczaj, Oliwia Absalam oraz Zuzanna Bieliska tworzyy zespó wspópracujcy na boisku, wspierajcy si w trudnych chwilach, dzielcy rado po wygranych akcjach i zdobytych punktach, wygranych setach. Noworudzka Szkoa Techniczna miaa dobr reprezentacj - GRATULACJE DZIEWCZYNY!