panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow Druyna eNerSporT w najlepszej semce szkolnych druyn esportowych w kraju!!!
Druyna eNerSporT w najlepszej semce szkolnych druyn esportowych w kraju!!! Drukuj E-mail
       Jest nam niezmiernie mio poinformowa, e reprezentacja szkoy w LEAGUE OF LEGENDS, której opiekunem jest pan Konrad Kawak, a wystpujca w skadzie: Marcin Bednarek, Kacper Targosz, Wiktor Kaziura, Karol Bednarczyk, Kacper Flaszyski oraz penicy funkcj kapitana - Ksawery Czudziak uplasowaa si na miejscach 5-8 w pierwszej edycji ogólnopolskich midzyszkolnych zawodów gamingowych Predator Gaming (organizowanych przez https://www.facebook.com/predator.polska), w których udzia brao 128 szkolnych team'ów e-sportowych z caego kraju. Nasi koledzy byli o krok od awansu do strefy medalowej i po zacitym boju w wierfinale musieli uzna wyszo póniejszych triumfatorów caego turnieju - reprezentacji Zespou Szkó Technicznych z Mielca. Naszym reprezentantom nale si jednak ogromne brawa, bo po drodze w turniejowej drabince wyeliminowali reprezentacje szkó z Olsztyna, Bydgoszczy, Kalisza oraz Krakowa! Szacun panowie - nastpnym razem na pewno bdzie lepiej, a okazja do rewanu ju wkrótce!
       Nieco gorzej powiodo si drugiej reprezentacji (Martin Czudziak - kapitan, Maksymilian Fiszer, Jakub Polaski, Oliwier Marcinkiewicz) w gr FORTNITE zajli 65 miejsce ale biorc pod uwag, e to ich pierwszy wspólny start w zawodach tej rangi to ich wynik trzeba uzna za ogromny sukces.
       Potyczki turniejowe odbyway si w dniach 9 - 13 stycznia, a ich celem byo stworzenie przestrzeni, w której modzi pasjonaci gamingu mogli poczu si jak profesjonalni esportowcy. Reprezentanci szkoy za swój udzia w turnieju otrzymali plecaki Acer Predator Urban backpack, które od teraz bd mogli dumnie nosi nie tylko w szkole ale równie na co dzie, gdy przystosowane s one do transportu laptopów o przektnej ekranu do 15.6''.

Cytujc organizatora:
"gaming moe rozwija mnóstwo przydatnych umiejtnoci, na przykad szybkie analizowanie sytuacji i podejmowanie decyzji. Gracze wybieraj tytuy, które wykorzystuj ich naturalne kompetencje i podnosz ich poziom z kad rozgrywk. Gra druynowa moe podnosi pewno siebie zawodników, a take zapewnia poczucie akceptacji i przynalenoci. Gaming ma pozytywny wpyw na rozwój spoeczny i poznawczy modego czowieka. Pomaga rozwija komunikacj i umiejtno przetwarzania informacji czy rozwizywania problemów i kompetencje strategiczne. Poprawia koordynacj psychoruchow i podstawowe przetwarzanie obrazu."

https://predatorgames.pl/misja