panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Pozostae projekty arrow Akredytacja w sektorze Edukacja Szkolna
Akredytacja w sektorze Edukacja Szkolna Drukuj E-mail
       Narodowa Agencja programu Erasmus+ ogosia wyniki konkursu wniosków o Akredytacj w sektorze Edukacja Szkolna. Akredytacja Erasmusa okrelana jest mianem „biletu wstpu” do programu lub rodzajem staego czonkostwa w programie. W praktyce oznacza to odejcie od corocznych konkursów wniosków oraz stabilne finansowanie na kilka kolejnych lat. Nasza szkoa znalaza si na licie organizacji, którym przyznano akredytacje i pozytywnie oceniono wniosek. Jest to najwikszy sukces zespou nauczycielek jzyków obcych, które podjy si tak cikiej pracy. Nauczycielki pani Magorzata Kawak, pani Agnieszka Kozowska i pani Renata Szostak-Chmielarz,  które ju od duszego czasu peni rol koordynatorek w szkole, podjy si napisania wniosku i uzyskay dofinansowanie na lata 2023-2027 na realizacj mobilnoci zagranicznych dla uczniów i pracowników Noworudzkiej Szkoy Technicznej. Gratulujemy i yczymy owocnej pracy😊