panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 20 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9079550

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Olniewajca studniwka 2023 maturzystw Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Nowej Rudzie Drukuj E-mail
       Sezon studniówek trwa w najlepsze. W tym roku swój bal maturalny  uczniowie  NST zorganizowali w Gocicu Romano w cinawce Dolnej. Przepikna  sala pomiecia liczne stoliki, "parkiet" i scen.
       Punktualnie o godzinie 19.00,  uczniowie z komitetu studniówkowego powitali dyrekcj, nauczycieli i pracowników szkoy, rodziców  oraz samych maturzystów i ich osoby towarzyszce. Byy wspomnienia, podzikowania, kwiaty oraz przemówienie Pani Dyrektor mgr Brygidy Gsior, która tradycyjnym zdaniem „Poloneza czas zacz” oficjalnie rozpocza tegoroczn studniówk, która bya ostatni dla absolwentów gimnazjów.  
       Byy przepikne kreacje, wystpy artystyczne przygotowane przez modzie i masa umiechów. wietna zabawa, tace przy muzyce trwaa do biaego rana. Maturzystom yczymy teraz owocnej pracy i poamania pióra na maturze.


 


Nowoci
Popularne