panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Czy znasz patrona swojej szkoy?
Czy znasz patrona swojej szkoy? Drukuj E-mail
       8 lutego 2023 r. odbya si 10-edycja szkolnego konkursu   historycznego ,, Czy znasz patrona swojej szkoy?.  Walka toczya si o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoy NST w Nowej Rudzie.  Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o patronie szkoy - Stanisawie Staszicu, jego twórczoci i myli spoeczno-filozoficznej.
       Do konkursu stany 3 – osobowe druyny klas pierwszych - trzecich technikum. W tym roku po wyrównanej rywalizacji i dogrywce 1 miejsce i Puchar Przechodni Dyrektora Szkoy wywalczya druyna klasy 3aT/5 w skadzie: Czuchraj Rafa, Iciak Dawid i Jagiea Jakub. Drugie miejsce zdobya druyna klasy: 1bT , trzecie miejsce – kl.3bT. Organizatorem turnieju bya Pani Bogumia Szostak. Wszystkim  uczestnikom konkursu -gratulujemy.