panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Biblioteka arrow NPRCz
NPRCz Drukuj E-mail
Noworudzka Szkoa Techniczna w Nowej Rudzie uzyskaa dofinansowanie  w ramach NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0 na lata 2021- 2025.

Dotacja zostanie przeznaczona na:

  • zakup ksiek bdcych nowociami wydawniczymi i niebdcych podrcznikami, w szczególnoci ksiek historycznych, w tym ksiek o historii Polski XX w., oraz lektur szkolnych, w tym ksiek opublikowanych drukiem lub na innym noniku (w tym ksiek obrazkowych, mówionych i elektronicznych), które s dostpne na rynku ksigarskim, niezalenie od tego, czy jest to pierwsze wydanie, czy wznowienie ksiki;
  • zakup nowych elementów wyposaenia do bibliotek szkolnych
  • realizacj dziaa promujcych czytelnictwo

        26 maja 2023 r. w Bibliotece Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Nowej Rudzie uczniowie z klasy 1B i 2B TH wzili udzia w konkursie literackim „Pisz do Ciebie Mamo”. Celem konkursu byo pielgnowanie uczu do osoby nam najbliszej – MAMY. Praca miaa mie form listu, który niestety zanika. Tre listu bya dowolna, a adresatem bya mama. Wanym elementem pracy bya dbao o poprawno jzykow oraz ortograficzn tekstu.Wrczenie nagród ksikowych zwycizcy i wyrónionym w konkursie nastpi 23 czerwca na apelu szkolnym z okazji zakoczenia roku szkolnego.

Dofinansowano ze rodków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.