panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 19 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9087586

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
BUDET OBYWATELSKI NOWA RUDA 2024 Drukuj E-mail
DOBRZE WYPOSAONA SZKOA GWARANCJ LEPSZEJ EDUKACJI

SZANOWNI PASTWO. TYLKO DO KOCA WRZENIA MONA GOSOWA NA NASZ PROJEKT NOWOCZESNEJ PRACOWNI JZYKOWEJ DLA UCZNIÓW NST. BARDZO PROSIMY O GOSY WSZYSTKICH MIESZKACÓW GMINY MIEJSKIEJ NOWA RUDA, KTÓRZY W CHWILI GOSOWANIA UKOCZYLI 15 ROK YCIA!
GOSOWA MONA NA STRONIE: https://nowaruda.budzet-obywatelski.org/ WYBIERAJC ZADANIE NR 2!!!

Powstanie teje pracowni umoliwi przede wszystkim rozwój kompetencji jzykowych uczniów Noworudzkiej Szkoy Technicznej, którzy bd mieli dostp do nauki jzyka angielskiego i niemieckiego na nowoczesnym sprzcie z wykorzystaniem innowacyjnych programów.
Nowoczesna pracownia jzykowa to przyszo nauki jzyków, doskonae rozwizanie wspomagajce nauk w szkole i speniajce swoje role i oczekiwania w klasach o rónej liczebnoci. Zestaw dydaktyczny posiada jeszcze szereg innych zalet. Nauczyciel przy pomocy programu komputerowego ma moliwo dobierania uczniów, którzy maj ze sob wspópracowa, prowadzi dyskusje, pisa dyktanda. Uczniowie nie bd musieli w tym celu zmienia swoich miejsc. Wykorzystanie multimedialnej pracowni jzykowej pozwoli na bezporednie i stosunkowo czste komunikowanie si nauczyciela z uczniem.

PROSIMY BARDZO O WASZE WSPARCIE! UCZNIOWIE, RODZICE, ZNAJOMI... KADY GOS SI LICZY, EBY POPRAWI JAKO NAUKI JZYKÓW OBCYCH W NASZEJ SZKOLE. POPROCIE SSIADÓW, RODZIN - JEELI S MIESZKACAMI GMINY MIEJSKIEJ NOWA RUDA I UKOCZYLI 15 LAT TO ICH GOS JEST DLA NAS NA WAG ZOTA!

TO CO? MOEMY NA WAS LICZY? POMOECIE?


 


Nowoci
Popularne