panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 12 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9180010

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Szkolenie i konferencja IV Midzynarodowego Konkursu Wiedzy o Polsce i Czechach Drukuj E-mail
       W dniach 19-20 padziernika 2023 w Centrum Turystyczno-Sportowym w Nowej Rudzie –Supiec odbyo si szkolenie dla najlepszych uczestników  IV Midzynarodowego Konkursu Wiedzy o Polsce i Czechach. Druyna uczniów NST w Nowej Rudzie: Szymon Bana, Oliwier Ziókowski, Mikoaj Gorcy i Krzysztof Grzybowski pod opiek Pani Bogumiy Szostak uczestniczyli w dwudniowych warsztatach, uzupeniajc swoj wiedz na temat historii, geografii, kultury Czech .Zajcia prowadzone przez Pani  mgr Ann Chmiel metod pitch deck, gied pomysów, prac zespoow z kolegami szkó polskich i czeskich, integroway modzie. Zajciom towarzyszyy wykady prof. Pawa Leszczyskiego, dr Ryszarda Gadkiewicza, dr Tomasa Burdy, dr hab. Jirija  Stepana na temat historii lska i Czech, prawa owiatowego, systemu prawnego, funkcjonowania samorzdów, problemów pogranicza polsko-czeskiego w obu ssiadujcych pastwach. Uczniowie oprócz dodatkowej porcji wiedzy zdobyli nowe interesujce dowiadczenia, nawizali kontakty z rówienikami Polski i Czech.


 

Nowoci
Popularne