panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 34 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9539538

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
ENERGETYCZNA WYCIECZKA Drukuj E-mail
       Wycieczka szkolna do Energylandii bya wyczekiwanym wydarzeniem przez uczniów naszej szkoy. Wjazd rozpoczlimy wczenie rano, o godzinie 5:00, zbierajc si pod szko. Podró autokarem przebiega sprawnie i wesoo, a na miejsce dotarlimy okoo 10:00. Po szybkim przypomnieniu zasad bezpieczestwa i ustaleniu miejsc spotka na terenie parku, uczniowie wyruszyli na eksploracje. Wycieczka do Energylandii bya pena zabawy i przygód. Uczniowie i nauczyciele mieli okazj spdzi wspólnie czas, bawic si na rónorodnych atrakcjach i integrujc si w przyjaznej atmosferze. To by dzie, który na dugo pozostanie w naszej pamici.


 
Nowoci
Popularne