panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 45 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9539524

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Szkolenie dla zwycizcw Drukuj E-mail
       Przez trzy dni w Karowie miao miejsce szkolenie dla zwycizców V Midzynarodowego Konkursu Wiedzy o Polsce i Czechach. Nie zabrako w nim mocnej reprezentacji Noworudzkiej Szkoy Technicznej, w skadzie Mikoaj Gorcy, Brajan Odak oraz Ilia Korchashkin. W spotkaniu braa modzie z obu krajów, wspólnie uczestniczc w warsztatach komunikacyjnych, olimpiadzie kreatywnoci, debacie oksfordzkiej ukierunkowanej na systemy edukacji Polski i Czech oraz prezentacji najciekawszych miejsc historycznych z uwzgldnieniem zabytków na pograniczu. W midzyczasie nie zabrako wspólnej wycieczki na Szczeliniec, która w sposób szczególny zintegrowaa uczestników szkolenia.


  
Nowoci
Popularne