panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Biblioteka arrow Aktualnoci arrow OGLNOPOLSKIE WYBORY KSIEK W NST
OGLNOPOLSKIE WYBORY KSIEK W NST Drukuj E-mail
       Ogólnopolskie Wybory Ksiek to akcja organizowana przez redakcj branowego miesicznika „Biblioteka w Szkole” i rodowisko bibliotek z caej Polski. Akcja ma na celu poznanie prawdziwych gustów czytelniczych dzieci i modziey oraz promocj czytania dla rozrywki i przyjemnoci.
       12 czerwca 2024 r. uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Nowej Rudzie wzili udzia w akcji Ogólnopolskie Wybory Ksiek i oddali swoje gosy na najciekawsze ksiki, które ostatnio przeczytali. Nad przebiegiem wyborów czuway uczennice z klasy 3BT i 2BT. Po podliczeniu gosów okazao si, e w pierwszej trójce znalazy si nastpujce tytuy : Rodzina Monet , Harry Potter, Za zamknitymi drzwiami.
       Bardzo dzikujemy wszystkim uczniom, którzy z zaangaowaniem wczyli si do akcji.