panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Dni otwarte - 2007
Dni otwarte - 2007 Drukuj E-mail
29 III  w naszej szkole odbyy si jak co roku Dni Otwarte. Tego dnia tumnie odwiedzili nas gimnazjalici, którzy w przyszoci by moe stan si uczniami Zespou Szkó Ponadgimnazjalnych. Po uroczystym otwarciu imprezy, dla licznie zgromadzonej w auli modziey i ich opiekunów, rozpocz si bardzo atrakcyjny program artystyczny. Swoje talenty zaprezentowali uczniowie naszej szkoy. Okazao si, e jest ich niemao. Gimnazjalici  mogli podziwia pokazy taców nowoczesnych i towarzyskich oraz przekona si o wysokim stopniu umuzykalnienia swoich starszych kolegów i koleanek.

Dni otwarte  Dni otwarte  Dni otwarte

Okazja do zapoznania si z ofert edukacyjn  szkoy bya moliwa na kilka sposobów. Otó specjalnie dla naszych goci zostay  zorganizowane stoiska, na których uczniowie reklamowali poszczególne kierunki ksztacenia. A kady z kierunków próbowa przekona goci, e to wanie tutaj powinni rozpocz nauk. Oprócz tego przewidziano take prezentacj multimedialn, która przybliya zasady rekrutacji i atuty szkoy. Nie zabrako równie  informatorów i ulotek, które  schodziy jak „wiee bueczki”. W tym dniu nadarzya si przede wszystkim doskonaa okazja do tego, by  porozmawia z modzie uczc si ju w szkole, aby po prostu po „uczniowsku” dowiedzie si „czy da si tu y”.  Nastpnie gocie przemaszerowali do budynku szkoy i tam w asycie naszych uczniów udali si do pracowni komputerowych, sal dydaktycznych, zwiedzili bibliotek i sale gimnastyczn. Nie wiemy, czy modzie, która odwiedzia szko wróci tu we wrzeniu, ale jedno wiemy na pewno adne pytanie nie pozostao bez odpowiedzi, wszystkie wtpliwoci zostay wyjanione. Szkoa staa si blisza przyszym uczniom przez sam fakt poznania regu jej dziaania zarówno tych oficjalnych jak i tych przekazywanych sobie z ust do ust, które take tworz klimat szkoy.


Dni otwarte  Dni otwarte  Dni otwarte

Dni otwarte  Dni otwarte  Dni otwarte

Dni otwarte  Dni otwarte  Dni otwarte

Dni otwarte
fot. Grzegorz uchowicz