panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Dzie Ziemi
Dzie Ziemi Drukuj E-mail
        W dniu 24 kwietnia 2007r. w auli przy ul. widnickiej, a nastpnie 26 kwietnia 2007r. w sali gimnastycznej przy ul. Kopernika odbya si akademia z okazji DNIA ZIEMI pod hasem "Na zielonym szlaku Wzgórz Wodzickich" przygotowana przez uczniów naszej szkoy pod opiek Pani Magdaleny Osickiej i Pani Agnieszki askarzewskiej.

Dzie Ziemi

       Akademia miaa na celu przedstawienie projektu edukacyjnego realizowanego przez Polski Klub Ekologiczny Koo w Nowej Rudzie i Noworudzkie Stowarzyszenie Pro Publico Bono. W ramach projektu uczniowie pod opiek Pani Magdaleny Osickiej opracowali zestaw do przeprowadzenia zaje w terenie oraz zebrali materiay przedmiotowe, które posu do przygotowania i wydania przewodnika "Na zielonym szlaku Wzgórz Wodzickich".
       Chcc zachci modzie do poznawania przeszoci i pikna naszej maej ojczyzny przedstawiono: prezentacje multimedialne o Muzeum Górnictwa i Urokach Wzgórz Wodzickich. Bya równie projekcja fragmentu filmu po trasie naszego zielonego szlaku i przedstawienie "Sd nad opakowaniami". Ponadto uczniowie i nauczyciele otrzymali ulotki o segregacji odpadów przygotowane przez ucznia klasy 1aLP Marka Ciszewskiego.
       Z relacji uczniów i nauczycieli wynika, e byo to bardzo emocjonujce wydarzenie. Wszyscy bawili si wspaniale.
        Zapraszamy na "Dzie Ziemi" w roku szkolnym 2007/2008.

Magdalena Osicka i Agnieszka askarzewska

   

 Dzie Ziemi Dzie Ziemi Dzie Ziemi
Zaproszeni gocie p. Irena Caryk i p. Czesaw Dominas
 Fragment prezentacji
multimedialnej o Muzeum Górnictwa
 Fragment prezentacji
multimedialnej
o urokach Wzgórz Wodzickich
 Dzie Ziemi Dzie Ziemi Dzie Ziemi
 Trasa naszego "zielonego szlaku"
P. dyrektor Kamila Malik
 i p. Magdalena Osicka
 P. Agnieszka askarzewska
i zespó uczniów przygotowujcych przedstawienie
 Dzie Ziemi Dzie Ziemi Dzie Ziemi
 Uczniowie rozdaj odpadki o segregacji odpadów
 Fragment filmu z wycieczki
Prowadzcy: Paulina Husar
 i Piotr Anuszkiewicz
 Dzie Ziemi Dzie Ziemi Dzie Ziemi
 Uczniowie przedstawiajcy prezentacje multimedialne
Widownia w auli przy
 ul. widnickiej
 Widownia na sali gimnastycznej
przy ul. Kopernika
   
  Uczniowie biorcy udzia w przedstawieniu "Sd nad opakowaniami". 
 Dzie Ziemi Dzie Ziemi Dzie Ziemi
 
  
 Dzie Ziemi Dzie Ziemi Dzie Ziemi
   
 Dzie Ziemi Dzie Ziemi Dzie Ziemi
   
 Dzie Ziemi Dzie Ziemi Dzie Ziemi
   
 Dzie Ziemi Dzie Ziemi