panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Szkoa promujca zdrowie
Szkoa promujca zdrowie Drukuj E-mail
W biecym roku szkolnym 2007/2008 przystpujemy do realizacji programu Profilaktycznego- promujcego zdrowie przy wspópracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzianie, Referatem Zdrowia i Polityki Spoecznej Starostwa Powiatowego i Powiatowym Inspektoratem Sanitarnym w Kodzku.

Program obejmuje:
  1. "Profilaktyk HIV/AIDS" - program przeznaczony dla uczniów klas II i III.
  2. "Profilaktyk Wrodzonych Wad Cewy Nerwowej" - dla klas II i III
  3. Program edukacyjny dotyczcy profilaktyki chorób nowotworowych.

W zwizku z tym 17 padziernika 2007r. dr Adama Rzechonek wygosi wykad na temat chorób nowotworowych zwizanych z paleniem tytoniu. W spotkaniu, które odbyo si w auli szkolnej wziy udzia klasy pierwsze i osoby zainteresowane problemem.

Szkoa promujca zdrowie  Szkoa promujca zdrowie
 Szkoa promujca zdrowie  Szkoa promujca zdrowie

30 listopada 2007r. Monika Stomal i Monika Prokop - finalistki szkolnego konkursu pt. "Wiem jak si ustrzec przed zakaeniem HIV" wezm udzia w etapie regionalnym tego konkursu, który odbdzie si w Starostwie Powiatowym w Zbkowicach lskich.