panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Pozostae projekty arrow Wycieczka do Republiki Czeskiej
Wycieczka do Republiki Czeskiej Drukuj E-mail
    29 padziernika 2007 roku odbya si midzyszkolna wycieczka do Republiki Czeskiej w ramach XVII Noworudzkiej Jesieni Ekologicznej. Wzili w niej udzia uczniowie z noworudzkich szkó podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami zaangaowanymi w realizacje projektu „Wyznaczanie cieek edukacyjnych na zielonym szlaku Wzgórz Wodzickich”. Z naszej szkoy pojechay: Monika Walkowiak, Monika Stoma, Emilia Sikorka i Magorzata Waleczyk oraz jako opiekun pani mgr Magdalena Osicka.

Wycieczka do Republiki Czeskiej    Wycieczka do Republiki Czeskiej
   
Wycieczka planowana bya do Skalnego Miasta gdzie mielimy wypenia karty pracy. Pogoda niestety nie dopisaa, ale opiekunowie wietnie poradzili sobie z tym problemem dziki czemu moglimy zwiedzi takie miasta jak: Kralowo Hradeckie królestwo, Nachod, Bromowo, Police nad Metuj, Chronov, Czesk Skalnic, Jaromierz i Hradec Kralowe. W ostatnim z miast zatrzymalimy si na duej. Pewien polski ksidz oprowadza nas po biskupstwie Czech. Opowiada nam wiele ciekawych historii i ciekawostek. Póniej mielimy czas wolny na miecie. W drodze powrotnej zatrzymalimy si w Tumaczowi.
    Wycieczka bya udana i ciekawa.

Wycieczka do Republiki Czeskiej    Wycieczka do Republiki Czeskiej

Magorzata Waleczyk ucz. kl. 2TP