panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Dobre zwyczaje szkolne naley pielgnowa
Dobre zwyczaje szkolne naley pielgnowa Drukuj E-mail
    6 grudnia zakoczylimy w naszej szkole Akcj Mikoajkow pod hasem "Odkryj w sobie w. Mikoaja", której opiekunkami byy: p Marta Augustynowska i p. Anna Raczycka. Wraz z uczniami z kl. Ib T: Przemkiem Zdalikiem i Piotrem Rosiskim oraz nauczycielem j. niemieckiego - p. Magorzat Roch udalimy si do Domu Dziecka "GROMADKA" w Nowej Rudzie, aby wrczy dzieciom zebrane upominki. Dla wszystkich osób bya to mia niespodzianka.
    Wszystkim uczniom, serdecznie dzikujemy.
Nauczyciele - organizatorzy.