panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Pozostae projekty arrow Bylimy w Zespole Szk Morskich w Darowie
Bylimy w Zespole Szk Morskich w Darowie Drukuj E-mail
„Bylimy w Zespole Szkó  Morskich w Darowie...”

    Dnia 23 listopada (pitek), o godz. 7.30 wyjechalimy z Nowej Rudy w podró do Darowa. Cho jechalimy bardzo dugo, to czas mija nam niezmiernie przyjemnie i radonie. O godz. 19.25 dotarlimy na miejsce. Zostalimy serdecznie przywitani przez tamtejsz modzie. Po zakwaterowaniu i rozpakowaniu bagay, okoo godz.19.45 przeszlimy do jadalni, gdzie czekaa na nas kolacja przygotowana przez uczniów z klasy hotelarskiej tamtejszej szkoy.

Zesp Szk Morskich w Darowie  Zesp Szk Morskich w Darowie  Zesp Szk Morskich w Darowie 
 
    Nastpnego dnia, o godz. 9.30 pojechalimy do szkoy, w której edukacj pobieraa modzie i dzieci z  upoledzeniem (lekkim) . Tam wzilimy udzia w lekcji plastycznej oraz biegu na orientacj po miecie Sawno. Nastpnie zwiedzalimy zabytki miasta Sawna. Okoo godz.14.00, po rozdaniu nagród i wspólnej zabawie z tamtejsz modzie i dziemi poegnalimy si. W drodze powrotnej do internatu wstpilimy jeszcze do jednostki wojskowej, gdzie moglimy zobaczy sprzt wojskowy, a take pozna jego histori. Okoo godz.20.00, kiedy bylimy ju po kolacji, poszlimy wraz z organizatorami do kina na projekcj filmu pt: „Pocig do pieka”.
    Dnia 25 listopada , o godz. 10.00 udalimy si na zwiedzanie Zamku Ksit Pomorskich, a take moglimy pozna histori Darowa. Zwiedzilimy równie statek nalecy do Zespou Szkó Morskich w Darowie. O godz.15.00 pojechalimy na pla, gdzie spacerowalimy i delektowalimy si morsk bryz. Nastpnie z modzie z Rady Powiatu Sowieskiego poszlimy na basen i krgielni, na której mio spdzilimy czas. Okoo godziny 19.00 wrócilimy na smaczn kolacj. Potem ju mielimy czas zarezerwowany dla siebie.
    W kolejnym dniu , tj.26 listopada uczestniczylimy w debacie w Starostwie, która dotyczya:
-    funkcjonowania naszych Samorzdów Uczniowskich
-    wpywu dziaa modziey na polityk w naszym miecie
-    oraz naszej przyszoci w  Powiecie Kodzkim
    Po spotkaniu z samorzdowcami udalimy si na obiad i odwiedzilimy szkoy, których organem prowadzcym jest Starostwo Powiatu Sowieskiego.
    Wieczorem tego samego dnia odbya si kolacja poegnalna, któr zwieczya dyskoteka w gronie uczniów Zespou Szkó Morskich w Darowie.
    Dnia 27 listopada jeszcze raz udalimy si do Zespou Szkó Morskich, gdzie szczegóowo poznalimy prac przyszych marynarzy.
    Wieczorem tego samego dnia po gorcym poegnaniu udalimy si w powrotn podró do domu.

Zesp Szk Morskich w Darowie  Zesp Szk Morskich w Darowie  Zesp Szk Morskich w Darowie
Zesp Szk Morskich w Darowie  Zesp Szk Morskich w Darowie  Zesp Szk Morskich w Darowie
Zesp Szk Morskich w Darowie  Zesp Szk Morskich w Darowie  Zesp Szk Morskich w Darowie
Zesp Szk Morskich w Darowie  Zesp Szk Morskich w Darowie  Zesp Szk Morskich w Darowie
Zesp Szk Morskich w Darowie  Zesp Szk Morskich w Darowie

Artyku napisaa:
Weronika Stawiska z klasy II tech.hotelarz
Uczestniczka wymiany modziey
Powiatu Kodzkiego
i Sawieskiego