panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wycieczka na lodowisko
Wycieczka na lodowisko Drukuj E-mail
We wtorek 2 listopada 2008 roku uczniowie Zespou Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie uczestniczyli w wycieczce szkolnej na lodowisko. W eskapadzie wzio udzia dwudziestu siedmiu uczniów i dwóch opiekunów (Pan Konrad Kawak i Pan Mariusz Bartosik). Modzie wietnie si bawia i planuje ju kolejny wyjazd na widnickie lodowisko. Dobrze, e tam zima nie odgrywa wikszej roli.

Wycieczka na lodowisko
Koryna Seledec